Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

РЕАЛІЗАЦІЯ МОЛОДІЖНОГО ПРОЕКТУ «ЗАМІСТЬ ГАДЖЕТА – АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК»

РЕАЛІЗАЦІЯ МОЛОДІЖНОГО ПРОЕКТУ «ЗАМІСТЬ ГАДЖЕТА – АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК»

З метою залучення дітей та молоді до рухової активності через різноманітні форми відпочинку, дозвілля в районі протягом року буде реалізуватися молодіжно-дозвіллєвий проект «Замість гаджета – активний відпочинок». У рамках його реалізації відділом культури, молоді і спорту Глухівської районної державної адміністрації оголошуються конкурси «Снігова скульптура» та «Зимовий сімейний відпочинок».

Взяти участь у конкурсі «Снігова скульптура» можуть всі бажаючі групи творчих дітей та молоді сільських і селищних рад району, а також молодіжні колективи підприємств, установ, організацій району.

На конкурс «Снігова скульптура» подаються 5 фотографій снігових скульптур (у різних ракурсах) у двох номінаціях: «Прекрасний світ, в якому я живу» (довільна тематика) та «Кольори України» (патріотична тематика). Додатково подається фото авторської групи скульпторів біля однієї із скульптур.

Під час визначення переможців (1,2,3 місце в кожній номінації) конкурсу снігових скульптур організаційний комітет враховуватиме складність та дизайн композиції, технічні навички, а також творчий підхід скульпторів до втілення ідеї.

На конкурс «Зимовий сімейний відпочинок» подаються відеоролики про сімейне дозвілля взимку (катання на санках, лижах, ковзанах, риболовля тощо), зняті як відеокамерою, так і якісною камерою на смартфоні, тривалістю 3-5 хвилин. На початку відеоролика обов’язково коротко розповісти про свою сім’ю і улюблений вид відпочинку.

Під час визначення переможців конкурсу відеороликів про сімейне дозвілля (1,2,3 місце) організаційний комітет враховуватиме оригінальність представлення сім’ї та подання інформації про вид дозвілля, участь у ньому членів родини.

Матеріали подавати відділу культури, молоді і спорту Глухівської районної державної адміністрації до 20 березня 2019 року.

Источник: http://glh.sm.gov.ua/index.php/uk/news/6680-1?fbclid=IwAR1G6wsO96CGjoxI4OAHmItN9SWJTXLFu4sul6kxBBDsScZTE_MqD3PZbOAскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий