Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

На агрофірмі в Глухові продали все поголів’я свиней та знищили устаткування лабораторії

Легітимний регіональний директор групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» в Сумській області Микола Козлов прокоментував останні події на агропідприємстві у Глухові:

«Це блокування підприємств «тітушками» вже в «печінках» всім працівникам групи. І не тільки. На мирну акцію в Глухові проти рейдерських атак на «РОСТОК-ХОЛДИНГ» цього разу — 1 лютого — вийшли вже не тільки працівники, а й сільські та міські голови відповідних населених пунктів, небайдужі громадяни та громадські активісти, які добре розуміють, яким економічним колапсом обернулася блокада групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» для їх громад. Скільки працює агрохолдинг, стільки люди мають гідну заробітну плату, власники земельних паїв — вчасні виплати за свої землі, а соціальна сфера населених пунктів — відчутну фінансову підтримку. Наразі, на жаль, виплата заробітної плати блокується представниками АРМА, а про соціальні інвестиції годі й думати».

Є підозра, що користуючись нагодою, невідомі банально грабують компанію — вивозять зерно, техніку, інше обладнання. Зокрема, в Глухівському кластері протягом січня представники ТОВ «Ай Енд Ю Груп Юкрейн», без погодження з власниками, продали все поголів’я свиней. Виручених коштів компанія так і не побачила.

Як результат варварського поводження «тітушок» 1 лютого в адміністративному приміщенні Глухівського елеватора повністю знищене устаткування лабораторії, яка була оснащена обладнанням провідних світових виробників; знищені меблі та відеокамери у всій будівлі. Що за цей відрізок часу сталося із зерном групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — наразі невідомо.

Цинізм ситуації полягає також в тому, що спроба працівників 1 лютого потрапити на робочі місця свого ж (!) підприємства та примусити невідомих озброєних молодиків залишити територію закінчилася тим, що поліція підтримала «тітушок» та виставила працівників за ворота. Більше того, поліція відкрила кримінальне провадження за фактом силового захоплення працівниками компанії підприємства, де вказані працівники офіційно (!) працюють.

Як зазаначає прес-служба агропромислової компанії, за фактами перевищення повноважень і перешкоджання господарській діяльності невідомими особами в ЄРДР внесено ряд кримінальних проваджень, ведеться розслідування.

Всі відео та фото докази цих подій представники групи компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» надали Національному антикорупційному бюро України (НАБУ), сподваючись, що фахівцям вдасться оперативно розібратися та зупинити свавілля.

Источник: http://debaty.sumy.ua/news/na-agrofirmi-v-gluhovi-prodali-vse-pogoliv-ya-svinej-ta-znishhili-ustatkuvannya-laboratoriyiскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий