Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Книга про тих, хто переміг війну на війні, найближчим часом надійде до всіх бібліотек Глухівщини

Книга про тих, хто переміг війну на війні, найближчим часом надійде до всіх бібліотек Глухівщини

У Глухівській центральній районній бібліотеці відбулася репрезентація книги сумської письменниці Алли Акіменко з патріотичною назвою «Герої нашого часу. 19 історій ветеранів АТО». Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав життя на сході країни, захищаючи незалежність України.

Книга «Герої нашого часу. 19 історій ветеранів АТО» - про тих, хто переміг війну на війні, а потім переміг її в собі вже в мирному житті. Звісно, на Сумщині їх значно більше, ніж 19, але мине час, люди дізнаються про всіх героїв, про всіх тих, хто залишився вірним своїй країні й самому собі.

На зустріч з небайдужими до долі України глухівчанами і студентами професійно–педагогічного коледжу ГНПУ ім. О. Довженка прийшов Юрій Негреба, саме про нього написано в книзі. Молодшому сержантові з Глухова довелося виконувати свій військовий обов’язок поблизу Світлодарської дуги, перед самим Дебальцевим. Повернувшись з АТО, він продовжує займатися волонтерством, а ще очолив громадську організацію «Військово–патріотичний рух «Джура». Юрій Леонідович поділився своїми роздумами та почуттями, викликаними відповідальною місією захисту України від російської агресії. «Нам треба бути єдиними, бо лише разом ми здолаємо ворога» - наголосив він.

Доповнив його виступ Сергій Міщенко. Він родом з с. Баничі, учасник подій на майдані з початком військового вторгнення в Україну добровольцем поїхав на захист незалежності та територіальної цілісності України.

На репрезентації книги були присутні голова спілки ветеранів та учасників АТО при Глухівській районній державній адміністрації Дмитро Федченко, військовий комісар Глухівського об’єднаного міського військового комісаріата Андрій Нємцев; голова громадської організації «КЛУБ АВІА-КОМПАНІЯ» Олександр Понирко, архітектор Березівської ОТГ Василь Понирко, директор музею історії євреїв Глухівщини Михайло Часницький, волонтер Галина Мороз, батько учасника АТО Олександра Бойка - Анатолій, поет Іван Дерпа, глухівчанка Ніна Пітель. Своїми роздумами, спогадами, віршами поділилися волонтер Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» м. Глухів Ніна Покорна.

Яскравим акордом творчого вечора в урочистій та теплій атмосфері став пісенний дарунок від солістів Глухівського районного будинку культури Анни Левади та Ігоря Шума.

Книга Алли Акіменко вже найближчим часом надійде до всіх бібліотек району.

Источник: https://sorada.gov.ua/novyny-mistsevyh-rad/18-gluhivska-rajonna-rada/20123-knyga-pro-tyh-hto-peremig-vijnu-na-vijni-najblyzhchym-chasom-nadijde-do-vsih-bibliotek-gluhivshchyny.htmlскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий