Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Поліція допитала нардепа Медуницю через дві коробки безкоштовного печива

Поліція допитала нардепа Медуницю через дві коробки безкоштовного печива

Вчора, 22 лютого, працівники Сумського міськвідділу поліції прийшли в приймальню нардепа Олега Медуниці. За словами начальника відділу комунікації ГУ Нацполіції в Сумській області Ельвіри Біганової, підставою для візиту став рапорт співробітника поліції, написаний за результатами моніторингу мережі інтернет, про можливий підкуп виборців 17 лютого під час зустрічі нардепа з виборцями.

Справа в тім, що на цій зустрічі в приміщенні ПТУ-16 по пр. Курський виборцям пропонували безкоштовні печиво і чай. Адміністрація ПТУ заявила, що це працює безкоштовний пункт обігріву, але Олег Медуниця заступництво відкинув і повідомив, що буфет організував на власні кошти, як і на попередніх зустрічах.

Щодо спілкування з поліцією, то нардеп стверджує, що ні про який підкуп поліціянти його не питали. Поцікавилися, чи зустрічався він із сумчанами, хто ще був на тій зустрічі, чи оплачували його помічники оренду зали.

Щоправда, виникає ще питання стосовно використання приміщення закладу освіти для таких заходів, адже Міносвіти листом № 1/9-407 від 26 червня 2018 р. заборонило використовувати заклади освіти для подібних «зустрічей»

Источник: http://xpress.sumy.ua/news/vybory/213326/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий