Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

На Сумщині скоротять співробітників служби статистики Джерело Голос часу: http://www.golos-chasu.info

На Сумщині скоротять співробітників служби статистики  Джерело Голос часу: http://www.golos-chasu.info

Відповідне рішення ухвалило Міністерство економічного розвитку та торгівлі Про це інформує «Голос часу» На сьогоднішній день, відділи статистики працюють далеко не у всіх районах Сумської області, їх замінили міжрайонними відділеннями, які покривають одночасно декілька адміністративно – територіальних одиниць області.
Тепер же на співробітників статистики чекає чергове скорочення. «20 лютого Уряд ухвалив ініційоване Мінекономрозвитку рішення про перерозподіл граничної чисельності співробітників Державної служби статистики з територіальних підрозділів до центрального апарату. Це дозволить оптимізувати чисельність персоналу Державної служби статистики відповідно до сучасних потреб і кращих європейських стандартів, з метою подальшої її оновлення та модернізації», – заявляють у Мінекономрозвитку.
Наразі чинне співвідношення кількості працівників центрального апарату Держстату (485 працівників) та її територіальних підрозділів становить (7851 працівників) становить приблизно 1 до 16, і значно відрізняється від світової та європейської практики.Після оптимізації співвідношення працівників в Державній службі статистики складатиме 1 до 11.

Источник: http://www.golos-chasu.info/archives/9064скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий