Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

На Сумщині «швидка» приїжджає не до всіх

На Сумщині «швидка» приїжджає не до всіх

Жителі Сумщини досі не можуть змиритися з деякими моментами медичної реформи. З вересня 2018 року набули чинності нові правила.

Непрофільними викликами тепер є ті випадки, які не вимагають надання швидкої медичної допомоги. До них Уляна Супрун віднесла підвищений тиск і температуру у дитини.

За її словами, викликати швидку допомогу необхідно тільки в екстрених випадках, тобто, коли температура тіла понад 40 градусів, або присутній гострий біль в серці, або проблема дихання та інші симптоми, небезпечні для життя.

«Обьясните мне кто-нибудь , это и есть”замечательная”мед реформа американки супрун,когда скорая не приезжает ночью к пожилой женщине,с высоким давлением,а дает рекомендацию выпить таблеточку и позвонить семейному доктору(час ночи),тогда уж лучше опубликовать телефон глав.врача,будем Звонить ему», — обурюється у Фейсбуці глухівчанка Людмила Кочубей.

Источник: http://debaty.sumy.ua/news/na-sumshhini-shvidka-priyizhdzhaye-ne-do-vsihскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий