Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

На Сумщині «швидка» приїжджає не до всіх

На Сумщині «швидка» приїжджає не до всіх

Жителі Сумщини досі не можуть змиритися з деякими моментами медичної реформи. З вересня 2018 року набули чинності нові правила.

Непрофільними викликами тепер є ті випадки, які не вимагають надання швидкої медичної допомоги. До них Уляна Супрун віднесла підвищений тиск і температуру у дитини.

За її словами, викликати швидку допомогу необхідно тільки в екстрених випадках, тобто, коли температура тіла понад 40 градусів, або присутній гострий біль в серці, або проблема дихання та інші симптоми, небезпечні для життя.

«Обьясните мне кто-нибудь , это и есть”замечательная”мед реформа американки супрун,когда скорая не приезжает ночью к пожилой женщине,с высоким давлением,а дает рекомендацию выпить таблеточку и позвонить семейному доктору(час ночи),тогда уж лучше опубликовать телефон глав.врача,будем Звонить ему», — обурюється у Фейсбуці глухівчанка Людмила Кочубей.

Источник: http://debaty.sumy.ua/news/na-sumshhini-shvidka-priyizhdzhaye-ne-do-vsihскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий