Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

За що боровся, на те і напоровся? На прес-конференцію у Сумах голови профспілки МВС Іллі Киви викликали поліцію

За що боровся, на те і напоровся? На прес-конференцію у Сумах голови профспілки МВС Іллі Киви викликали поліцію

Сьогодні до Сум прибув голова Всеукраїнської профспілки працівників МВС Ілля Кива. Він зустрівся з прокурором області Віталієм Матвійчуком, до якого довів позицію профспілки стосовно вручення підозри працівнику правоохоронних органів Сергію Шевчуку, який віддав наказ про затримання двох осіб на пр. Курський. Також ілля Кива провів прес-конференцію в Сумському прес-клубі.

Під час неї Ілля Кива заявив, що хоче звернутися до Генерального прокурора України щодо дій його підлеглих, і безпосередньо прокурора Сумської області Матвійчука, які вважає незаконними. При цьому Віталія Матвійчука, вина якого не доказана в суді і проти якого навіть не відкрито кримінальне провадження, Ілля Кива, магістр за спеціальністю «правознавство», вже назвав «злочинцем».

На початку прес-конференції Ілля Кива підкреслив, що прибув до Сум не як кандидат в президенти від Соціалістичної партії України, а як голова профспілки. Він дійсно не агітував ні за себе, ні за когось з інших кандидатів, ні за партію. Але картину, яку намалював – системні порушення закону «Про вибори» штабами Петра Порошенка по всій Україні (жодне з яких ще також не доведено у суді), – можна розцінювати як агітацію проти кандидата.

До того ж не дуже зрозуміло, чого чекає від Юрія Луценка Ілля Кива, адже Генпрокурор вже пояснив, в чому були порушення закону з боку сумських поліцейських, і, навряд чи, змінить свою позицію.

На завершення на Іллю Киву і присутніх журналістів чекав сюрприз. Як повідомив голова Сумського прес-клубу Olexij Zakharchenko, «поки Ілля Кива на прес-конференції у Сумський прес-клуб виступав на захист поліцейських, які нібито викрили мережу підкупу виборців, до поліції надійшла заява від місцевого жителя про те, що в даний момент у Сумський прес-клуб відбувається підкуп виборців…»

Источник: http://xpress.sumy.ua/news/vybory/213413/?fbclid=IwAR3wsO763TUqvgnLDI6P1oXhmRuy3gl8RSniXF6nM3ifRFyLsvujzy8v7pQскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий