Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Глухівчани можуть залишитися без лікарні

Глухівчани можуть залишитися без лікарні

Час плине, у залі Глухівської міської ради безрезультативно проходять сесія за сесію, опозиція і мер не можуть, або не хочуть прийти до консенсусу. За сварками і особистими амбіціями кожен із депутатів забуває про найголовніше – жителів славетного міста Глухів.

Зараз від статусу ЦРБ залежить подальша доля містян. Глухівчани спостерігають за сварками депутатів, припускаючи найгірше – Глухівська центральна районна лікарня скоро припинить своє функціонування. Невже місто, в якому проживають зо три десятки тисяч жителів, залишиться без лікарні? Куди доведеться їхати містянам та жителям району, аби поправити здоров’я?

“З усіх боків лунають звинувачення, ніби глухівчани пасивні, ніби треба займати активну позицію. Але за сварками можновладців нас виснажили за ці два роки абсолютної бездіяльності – нас усіх вижали, наче лимон. У місті немає ніякого прогресу – ані інфраструктури, ані економічного розвитку, ані перспектив для молоді. Стільки було радощів, що Глухів буде центром госпітального округу. Але знов перепони. Таке враження, що Глухів вмирає…“, – передає емоційний посил керуючим міста звичайна дівчина, майбутня мама, яка прийшла на огляд до лікарні.

Нагадаємо, 27 лютого на сесії міської ради депутат Юрій Бурлака заявив, що готовий прийти до медичних працівників 28 лютого, щоб поділитися своїм баченням щодо медичної реформи. Але зустріч не відбулась. 27 лютого вчергове не зібралася сесія Глухівської міської ради, де мали б вирішувати питання про перетворення ЦРЛ у комунальне некомерційне підприємство «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради.

Источник: http://debaty.sumy.ua/news/medicine/gluhivchani-mozhut-zalishitisya-bez-likarniскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама