Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Українці повстали проти тарифів Vodafone

Українці повстали проти тарифів Vodafone

Популярний мобільний оператор Vodafone Україна знову заявив про підвищення тарифів. Так, зміняться умови тарифної лінійки Vodafone SuperNet і пакета Family Plus.
Про це користувачам повідомляють по смс.

Зміни торкнутися Vodafone SuperNet з 22 березня 2019 та пакету Family Plus з 15 березня. Користувачі мережі обурені подорожчанням тарифів, яке відбувається практично кожен місяць.
Клієнти відзначають, що їх, без згоди, переводять на більш дорогі тарифи з інтернетом, який багатьом не потрібен. Подорожчання відбувається, але при цьому якість послуг залишається на колишньому рівні.

Всі свої думки обурені українці без прикрас висловлюють на форумах, хоча і відзначають, що чесні коментарі часто пропадають і тим самим рейтинг компанії стає вище, хоча вони, на думку деяких клієнтів, не заслуговують більше одиниці.
Українці повстали проти тарифів Vodafone
Українці повстали проти тарифів Vodafone

Раніше в компанії Vodafone відзначили, що компанія піднімає вартість послуг. Тому вже з 15 лютого пакет послуг оператора Vodafone Unlim 3Г подорожчав з 65 гривень до 75. Більш того Vodafone Unlim 3G Plus зросла зі 100 гривень до 125.

Раніше повідомлялося, що у компанії "Київстар" спостерігається зниження абонентської бази на 0,5%, що може говорити про зниження потреби у використанні абонентами декількох SIM-карт одночасно.

Нагадаємо, слідом за Kyivstar, Lifecell і Vodafone піднімають тарифи. Найбільші оператори мобільного зв'язку Kyivstar, Lifecell і Vodafone піднімають тарифи.

Як повідомляв Знай. ua, з'явилася інформація про подорожчання комунальних тарифів та послуг. Українці тепер платять за комуналку в рази більше, НБУ все порахував, цифри приголомшують.

Знай. ua писав, що мільйони українців відмовилися від Kyivstar. Вартість послуг постійно зростає, а якість, навпаки, падає на "дно".

Источник: https://znaj.ua/society/217427-vodafone-obdere-ukrajinciv-do-nitki-v-merezhi-bunt-nas-rozveliскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама