Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

На Глухівщині у Шалигинській спеціальній школі-інтернаті діти з особливими потребами змагалися в лижних гонках

На Глухівщині у Шалигинській спеціальній школі-інтернаті діти з особливими потребами змагалися в лижних гонках

Уже шостий раз Шалигинська спеціальна школа-інтернат приймає в себе спортивні делегації області. Позмагатись за першість Сумщини серед спеціальних шкіл у рамках олімпіади «Сяйво надій» для дітей з обмеженими можливостями і особливими освітніми потребами приїхало 5 команд. І кожного разу співробітники школи-інтернату влаштовують справжнє свято.
– До нас завжди їдуть із задоволенням, тому намагаємось прийняти гостей як слід. Чому саме Шалигине? Це північ Сумщини, сніг тут добре зберігається, тому в нас найкраща лижня. Але найголовніше – діти на таких змаганнях знайомляться, спілкуються. Ми їм влаштували святковий обід, розважальну програму, – розповідає директор школи-інтернату Тамара Слукіна.
У кожній команді було 8 спортсменів, які долали кілометрову дистанцію. У результаті перемогла збірна Косівщинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Другою стала команда Шалигиного. Третє місце здобули спортсмени Штепівського навчально-реабілітаційного центру. Четвертою стала команда Лебединської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, п’ятими – представники Глинської.
Все тут було по-справжньому: старти, емоції, здоровий дух суперництва, медалі, нагороди. Серед дітей, які взяли участь у змаганнях, професійний майстер-клас показали учасники параолімпійської юніорської збірної України. Були і такі спортсмени, які зовсім не чують, але добре відчувають лижню.

Марина Мекеда

Источник: https://nedelya.info/news/item/9256-na-zavershennya-zimiскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама