Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Вчасно передані покази лічильників електроенергії допоможуть сформувати коректні рахунки

Вчасно передані покази лічильників електроенергії допоможуть сформувати коректні рахунки

На Сумщині триває доставка рахунків за використану в березні електроенергію. Фахівці ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» наголошують, що провести точні нарахування можна лише за умови отримання коректних обсягів споживання.
Споживачам необхідно щомісяця з 1 по 5 число передавати операторам системи розподілу (ПАТ «Сумиобленерго» або ПАТ «Укрзалізниця») покази лічильників електроенергії. Крім того, за зверненням громадян покази лічильників електроенергії приймають фахівці ТОВ «ЕНЕРА СУМИ». Згодом опція передачі цих даних з’явиться і в особистому кабінеті постачальної компанії. Покази, які споживачі відправлятимуть через особистий кабінет ТОВ «ЕНЕРА СУМИ», будуть передані операторам системи розподілу для формування обсягів спожитої електроенергії.
Після цього до ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» надійде інформація для проведення нарахувань. Наголошуємо, що відповідно до Додатку 3 до Правил роздрібного ринку електричної енергії споживач, що є побутовим, зобов’язаний щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показання лічильника електричної енергії та протягом п’яти календарних днів (до 5 числа включно) надавати їх оператору системи розподілу.
У разі неотримання до 6 числа місяця, що настає за розрахунковим, показів лічильника та за умови, що лічильник електричної енергії не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії по споживачу за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.

Источник: http://sumypost.com/sumynews/suspilstvo/vchasno-peredani-pokazy-lichylnykiv-elektroenergiyi-dopomozhut-sformuvaty-korektni-rahunky/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама