Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

У Глухові педагоги школи мистецтв просять підтримати петицію про скасування їх атестації

Таке звернення на сторінці у ФБ розмістила директор «Глухівської школи мистецтв ім.М.Березовського» Анна Мироненко.

«Шановні батьки! Звертаюсь саме до вас як до основної рушійної сили! Наразі введене в дію Положення про атестацію,яке принижує честь ваших викладачів та перетворює творчий процес на стандартну бюрократію. Прошу вашої допомоги. Нам потрібно зібрати 25000 голосів. Будьте активні та небайдужі!», - йдеться у повідомленні.

У петиції до Кабінету Міністрів зазначається: «Педагогічна громадськість України звертається до Кабінету Міністрів України з вимогою: скасувати наказ МКУ № 353 від 24.04.2019, запровадження якого призведе до катастрофічних наслідків, - руйнації системи мистецьких шкіл. Звертаємо увагу на те, що ця, так звана «реформа», затверджена наказом Мінкультури, запозичена у країни-агресора, від якої навіть ворог вже відмовився. Вважаємо запровадження цього наказу ідеологічною диверсією, спрямованою на знищення мистецького майбутнього України; скасувати Положення про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури, затверджене наказом Міністерства культури України від 12.07.2018 № 628, зареєстроване у Міністерстві юстиції України 16 серпня 2018 р. за № 926/32378, як таке, що не відповідає основному завданню Положення: - визначення результатів педагогічної діяльності та професійного рівня педагогічних працівників. Затверджене Положення передбачає виключно бюрократичну тяганину і створює умови для корупційних дій чиновників…».

Підписати петицію можна на сайті petition.kmu.gov.ua.

Источник: https://nedelya.info/news/item/9685-prosyat-pidtrimkiскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама