Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

У Глухові рій бджіл обсів сакуру у центрі міста і налякав перехожих

У Глухові рій бджіл обсів сакуру у центрі міста і налякав перехожих

До редакції газети «Неделя» небайдужі містяни повідомили про надзвичайну подію – на стометрівці на гілці однієї із сакур, яка зараз ще цвіте, осів рій бджіл. Комахи облюбували дерево прямо посеред пішоходної зани, їх було стільки, що гілка під вагою нахилилась і ледве не зламалась.

- Я такого ще не бачив, - говорить свідок події Олексій. – Думаю, це небезпечно, а якщо мимо буде проходити людина з алергією, то укуси і до смерті можуть призвести.

Ми вирішили зателефонувати за номером «101» та повідомити рятувальників частини ДРПЧ-19 про надзвичайну подію. Але черговий нам повідомив, що служба порятунку цим не займається, у них відсутні прилади для вилову бджіл. Поліція виклик прийняла, але теж не знали, що робити з такою нетиповою ситуацією. З одного боку бджоли наче не впливали на громадський порядок і злочину ніякого ще не трапилось, з іншого справді небезпека існувала.
У Глухові рій бджіл обсів сакуру у центрі міста і налякав перехожих

Порятунок з’явився несподівано. На стометрівку прийшов чоловік, підійшов до дерева та почав просто струшувати у спеціальний ящик комах. На ньому навіть не було спеціального захисного костюма. За хвилину гілка сакури була звільнена.

- Мені зателефонував знайомий, він якраз проходив тут і побачив цей рій, - розповідає пасічник зі стажем Микола Сухоручін. – Ймовірно, що стара матка вирішила звільнити місце для молодої, полетіла від свого старого господаря та прихопила з собою частину рою. Таке буває.

Безпритульний рій чоловік забрав, тепер комахи будуть жити в одному з його вуликів. На питання, чи не страшно було без спеціального костюма, голими руками отак збирати бджіл – каже, що займається бджільництвом вже дуже давно, тому знає як поводити себе з комахами.
У Глухові рій бджіл обсів сакуру у центрі міста і налякав перехожих


Источник: https://nedelya.info/news/item/9733-bdzholi-nalyakali-glukhivchanскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий