Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Аграрії Глухівщини занепокоєні кампанією з легалізації продажу українських земель сільськогосподарського призначення

Аграрії Глухівщини занепокоєні кампанією з легалізації продажу українських земель сільськогосподарського призначення

Напередодні розрекламованої конференції у Глухові «Як успішно здійснити аграрну реформу в Україні» (18-19 квітня) аграрії Глухівщини оприлюднили листа, в якому висловлюють своє занепокоєння інформаційною кампанією, спрямованою на легалізацією в Україні продажу земель сільськогосподарського призначення.

На їхню думку, одним з таких заходів має стати зазначена конференція у Глухові. «Нинішні спроби уряду компенсувати свою ефективність за рахунок швидкого розпродажу землі «з-під поли» більше нагадують грабіжницьку приватизацію початку 1990-х, — йдеться у листі. — Тоді олігархи отримали більшість заводів і фабрик, скупивши їх за безцінь у зубожілого населення. Єдиними зацікавленими в форсуванні приватизації землі є аграрні олігархи і великі транснаціональні агрокомпанії, які, користуючись глибокою економічною кризою і зубожінням українців, сподіваються скупити наші землі задешево.

У гучній інформаційної кампанії, під димовою завісою піару для прикриття розпродажі України і української землі задешево олігархи-компрадори і іноземні спекулянти залучають таких дивних персонажів, як громадянин України і ще незрозуміло яких держав Мішель Терещенко. Він, будучи діючим мером міста, за логікою не повинен мати ніякого формального ставлення до аграрних питань. При цьому є організатором проведення аграрної конференції у Глухові з запрошенням представників іноземних холдингів.

Якщо ж говорити про діяльність підприємств «Ліненн оф Десна» і «Еліфібр», одним із засновників яких він був або є, то для соціальної інфраструктури району ними не зроблено зовсім нічого за 10 років, на відміну від ТОВ «Велетень», «Шалигинський »,« Голландська аграрна компанія »,« Росток-Холдинг » та інших».

Серед тих, хто підписав листа – відомі на Глухівщині агровиробники Надія Вайло (ТОВ «Велетень»), Микола Козлов (ТОВ «Росток-Холдинг»), Сергій Ахромєєв (ТОВ «Лан»), Микола Гончаров (ТОВ «Яструбщанське»), Анатолій Геращенко (ПП «Зажинок»), Олександр Володченко( СТОО «Шалыгинське»), Олег Братущак (ТОВ «Агрозем»).

Источник: XPRESSскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама