Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

ГЛУХІВЩИНА ВІДЗНАЧИЛА 30-ТІ РОКОВИНИ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

ГЛУХІВЩИНА ВІДЗНАЧИЛА 30-ТІ РОКОВИНИ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Представники районної влади, громадськість міста та району, ліквідатори Чорнобильської трагедії взяли участь в урочистому мітингу та покладанні квітів до меморіалу в місті Глухові з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи.
Як відзначив ліквідатор аварії Григорій Галагуцький весна 1986 року назавжди залишиться в пам’яті не тільки ліквідаторів, а й багатьох українців. Аварія на ЧАЕС стала уроком для всіх країн світу, а для пожежників, медиків, військовослужбовців, будівельників, правоохоронців випробуванням на міць, силу духу.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки голови Глухівської районної державної адміністрації Володимира Картавого, в Глухівському районі проживає 164 осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, з них: І категорії – 15 осіб; ІІ категорії – 67 осіб, ІІІ категорії – 51 особа; 19 дружин померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та 12 дітей потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Для здійснення виплат громадянам, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та проживають в районі, на 2016 рік управлінню соціального захисту населення передбачені кошти державного бюджету в сумі 345,9 тисяч гривень по 3-х програмах їх соціального захисту (щомісячна компенсація за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, що належать до І та ІІ категорії постраждалих внаслідок на ЧАЕС; додаткова відпустка для працюючих громадян І-ІІ категорій з числа ліквідаторів; одноразова щорічна допомога на оздоровлення). Для надання пільг на медичне обслуговування (пільгові послуги по зубопротезуванню та безкоштовний відпуск ліків за рецептами лікарів) з обласного бюджету передбачені для району кошти в сумі 20,6 тисяч гривень.

«Над ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції доведеться працювати ще не одне десятиліття. Тому, 30-та річниця трагедії повинна стати нагодою взаєморозуміння між Урядом України та Урядами країн «Великої сімки», Комісією Європейського Співтовариства щодо збільшення підтримки України у подоланні наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» - наголосив очільник району.

Источник: Глухівська районна державна адміністраціяскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама