Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Нардеп Медуниця визначає їстівні гриби на нюх

Нардеп Медуниця визначає їстівні гриби на нюх

Народний депутат від Сумщини Олег Медуниця продовжує знайомити користувачів Фейсбуку з подробицями приватного життя.
Так, сьогодні депутат із самого рання пішов гуляти із собакою і біля свого будинку натрапив на невідомі для себе екземпляри живої природи — цілу «порцію» грибів сумнівного походження. Спочатку він їх понюхав, а потім вирішив спитати о 6:30 ранку поради у «друзів»: можна брати знахідку чи ні.
Нардеп Медуниця визначає їстівні гриби на нюх

«Хто знає шо за гриби?.. Пахнуть як добрі», — пише Медуниця в соцмережі. Зважаючи на ранній час, нардеп не отримав жодної відповіді, окрім «поганки», тому сам визначив назву знахідки. «Все з’ясував. Рядовка травнева. Щас візьму відерце і наріжу з піввідра… Добрий їстівний», — одиноко прокоментував нардеп.
За півгодини гриби опинилися у відрі Олега Медуниці.
Нардеп Медуниця визначає їстівні гриби на нюх

«Френди», які поступово прокидалися, почали відмовляти народного обранця від сумнівної їжі. Нагадували, що з його зарплатою б ризикувати і неварто заради «нездорової тяги до грибів». «Олег Вячеславович, Ви мене лякаєте ціми дописами про єкзотичні гриби. Вам вже і зарплату підвищили, а Ви все одно за старе. Кожного разу ризикую залишитись без свого представника в парламенті», — пише сумчанин Євген Медолазов.
Ще один фб-друг, Леся Кирій, порадила не брати приклад з Медуниці, бо у шлунку нардепа впевнена більше, ніж у шлунках рядових городян. «Рядовка травнева, чи Підсливники, чи ще, як би не назививалися ці гриби… Вячеславович все одно би їх зїв і відніс до класу їстівних. (Люди, будьте обережні! Не все, що перетравлює шлунок Медуниці, може перетравити і ваш шлунок)», — написала дівчина.

А колишній міський голова Сум Геннадій Мінаєв взагалі нарікнув Медуниці, що той займається не тим. «Лучше ты, Алєжа, Законы Украины так писал, как грыбочки собираешь…», — прокоментував екс-мер.
Але безстрашний «Алєжа», навіть не дочитавши всі фб-коментарі щодо їстівності грибів, устиг за пару годин їх замаринувати. Вийшло, за його словами, 1,8 літра.
Нардеп Медуниця визначає їстівні гриби на нюх

Нагадаємо, нардеп Медуниця любить довіряти своєму нюху і визначає таким чином важливі для себе речі. Так, 23 лютого, перебуваючи в Сумській РДА, він помітив, що там запах олів’є відсутній, тобто ніхто нічого не святкує. А 8 березня, будучи з візитом у Литві, відзначив, що жіноче свято не відзначають там на тому рівні, що в Україні, а в стінах владних структур знову немає запаху олів’є і коньяку.

Источник: СТСскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама