Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

У Глухові планують встановити замість декомунізованого Ілліча пам’ятник Шевченку за півмільйона

У Глухові планують встановити замість декомунізованого Ілліча пам’ятник Шевченку за півмільйона

У Глухові на зборах патріотичні городяни обговорили можливість встановлення у районному центрі пам’ятника Тарасу Шевченку.
«Кобзар у центрі міста символізуватиме українське обличчя Глухова, й, разом з тим, засвідчить налаштованість нинішньої владної команди й патріотичних сил на конструктивну роботу. Після демонтажу бронзового Ілліча ми повинні продемонструвати, що в змозі не лише руйнувати, а й створювати щось нове», — зазначив депутат обласної ради Віктор Лисенко.

Народний обранець поцікавився у мистецьких колах, скільки може коштувати така скульптура. Озвучена ціна в 3,5 млн грн є непідйомною. Утім, як з’ясувалося, можна виготовити пам’ятник Кобзареві за куди скромнішу суму – в межах 400 – 500 тис. грн. Віктор Лисенко запевнив, що готовий виділити 170 – 180 тисяч – з 200 тисяч із так званих «депутатських коштів».
У результаті зустрічі обрано оргкомітет, який займатиметься питанням встановлення пам’ятника. Розпочато збір підписів під відповідним зверненням до міської ради, незабаром буде відкрито й рахунок для збирання коштів.

Источник: СТСскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий