Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Выборы

Чим саме мені запам’ятаються вибори до Верховної Ради в 2019 році.
По мажоритарні в 159 окрузі, як і прогнозувалось переміг Андрій Деркач. І тут варто відмітити, що це гарно спланована кампанія, гарно розставлені технічні кандидати і, до речі, мало хто розумівся за кого вони голосують, але ж вибір зроблено на користь переможця!!!!
Лише вдуматися, що за якогось простого хлопця з м.Суми з прізвищем та ім’ям, як у чинного Президента віддали 5,65%. Крім цього, за технічного Шевченка Дмитра 1985 р.н., також віддали 2,24%. Лише вдуматися в цифри - 5213 виборців, які прийшли на вибори віддали свій голос за пусте місце, помилково!!!
А чи замислювались ви, що коли явка низька, то кожен голос вартує двох, саме так було цього разу: « ті, хто не проголосували, віддали свої голоси за того, хто проголосував і, свідомо змирилися з вибором, хоча переконаний, що більшості, хто не прийшов на вибори цей вибір не до вподоби.
Що стосується партійних списків - взагалі цікава штука. На вибори пішли тільки 22 партійні організації, хоча половини зі списку люди навіть не знали. Чомусь вирішили голосувати просто на підтримку або партії чинного Президента, або на підтримку Руського миру. Не бажаю образити людей, які зробили свій вибір в сторону партій «Слуга народу» та «Опозиційна платформа «За життя», але на мій погляд це також повністю бездумний вибір. Чому? Бо навряд чи хтось читав передвиборчу програму цих партій, а точніше їх читало всього відсотків 5% від загальної кількості людей, що голосували.
Люди не ображайтесь, але ви бажаєте змін, а голосуєте за «кульбабку». Наче дивишся, яскрава квіточка, а потім з часом на її вітер дуне і немає нічого, пусто. Це я до того, що мало бути порядною людиною, треба бути людиною відповідальною та не боятися цієї відповідальності.
До речі, від жодного з кандидатів по мажоритарці від ОВК №159 я не почув слів, що людина усвідомлювала відповідальність за довіру, яку віддадуть йому люди.
За словами «Шевченка74» взагалі неможливо було зрозуміти, чому «Слуга народу»? … «Я не буду триматися за крісло, не вийде - піду» … Це я «Шевченку74»: «Хлопче, твої спробую, можуть дорого вартувати нам всім, політика це не іграшки, це відповідальність! І тобі 15329 осіб довірили, помнож на два, бо кожен другий не прийшов і подарував тобі свій голос разом з тими, хто прийшов». Розумієте таку арифметику?
А ще цікава річ. Хотів спитати, як на вашу думку, чи будуть продовжувати ці кандидати, які балотувалися, в подальшому громадську та політичну роботу? Вважаю, що в тому руслі перспектив, які нам малювали точно ні, і точно більше половини ми на наступних виборах вже не побачимо.
Повернемося до партій. Хто таки пройшов у Верховну Раду: «Слуга народу», «ОПЗЖ», «Батьківщина», «Європейська солідарність» та «Голос».
Знаєте, мене дивує декілька речей, хто голосував за «Голос»? Чому провалилась «Самопоміч», «Свобода» і як «Партія Шарія», яка взагалі не партія, набрала більше ніж дві вищезгадані партії? А ще, на мій погляд, цілих чотири не доброчесних партії отримають ДЕРЖАВНЕ ФІНАНСУВАННЯ, а з них дві проросійські. Агов, люди, ви зовсім подуріли??? Люди, ви очі відкриваєте? Невже вам так промили мізки, або у вас їх немає?
Я за те, щоб ви почали думати!!!
Далі буде!!!
На мою особисту думку..скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий