Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

«Разом – ми переможемо»( або думки вслух про наболіле..!)

«Разом – ми переможемо»( або думки вслух про наболіле..!)

Програма цього кандидата була небагатослівна і символізувала таке собі:« Переможемо разом!» Ці слова навряд чи багато говорили про наміри самого кандидата щодо його діяльності на дільниці, втім люди вірили йому і сподівались, що хто ж інший, як не голова стане вірним служителем виборців.
З його активної діяльності під час нетривалої виборчої кампанії стало відомо, що пріоритетом цього кандидата є, здебільшого, активне вирішення житлово-комунальних проблем мешканців сіл дільниці Дунаєць, Сутиски та Щебри. Та всі сподівались, що допомога такого «високоповажного» чиновника і, вже тепер зрозуміло, горе – депутата, буде дієвою. Та всі проблеми так чи інакше громада вирішувала за допомогою бюджету сільської ради і навіть не районного бюджету,за що ми дуже вдячні йому!!!!
Принаймні саме це вже можна було побачити з агітаційної листівки тодішнього кандидата, але ми вірили….!!!

І що ж омріяні надією і вірою виборці почули вже тепер? Наш депутат тікає. І як ви думаєте куди? У Вільну Слободу! Чому спитаєте? Тому, що там такі господарі: і сама громада і сільський голова уже все зробили для власне благодостойного проживання в своєму селі. А, можливо, і депутат там не роздавав таких листівок, які є у кожній, майже, хаті нашого села..
Та ми всі безпорадні дунайчани просимо: не тікайте Володимире Володимировичу! Приїздіть, прозвітуйте, пообіцяйте ще щось… ми так віримо… чи хочемо вірити! Ваші вірні виборці.
Лиор Бледерскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама