Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

До уваги батьків: вперше за останні 10 років у Сумах від бронхопневмонії померла дитина

До уваги батьків: вперше за останні 10 років у Сумах від бронхопневмонії померла дитина

У Сумах від бронхопневмонії 14 листопада помер 13-річний хлопчик. Лікарі кажуть, що це такий перший випадок за останні 10 років, повідомило сьогодні Суспільне телебачення Сумщини.

Відомо, що мама дитини викликала швидку допомогу, коли в хлопчика підвищилася температура і з’явилася ломота в тілі. Втім, за інформацією Xpress, вона відмовилася від своєчасної госпіталізації дитини. Коли ж наступного дня хлопчику стало гірше, знов викликала лікаря, але було вже запізно. Хоча дитину негайно доставили в лікарню, лікарі були безсилі, і через 40 хвилин він помер. Зараз комісія управління охорони здоров’я, з’ясовує причини, які могли викликати смерть.

За словами головного педіатра Сумського управління охорони здоров’я Оксани Сташко, за попередніми даними чинником, який викликав бронхопневмонію, став грип (за інформацією Xpress – азійський вірус А-1 ). Остаточно це стане відомо після експертизи, яку проведе у Києві спеціальна вірусологічна лабораторія.

Також, за інформацією Xpress, це не єдиний випадок, ще одна дитина померла від грипу цього року в обласній клінічній лікарні.

Станом на минулу п’ятницю в області – 4 тис. 160 хворих на ГРВІ. З них понад половина – діти. Троє мають симптоми грипу.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама