
Справка [FAQ]
Выбор редакции
Архивы публикаций
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?
17 мар 12:09Происшествия / Сумской области
Житловий будинок вщент згорів на Сумщині

Дім у приватному секторі села Свеса Ямпільського району згорів через несправне пічне опалення, припускають у поліції. Про це «СпецКору» повідомили у прес-службі відомства.
Його власницею виявилася 55-річна жінка. Вона під час пожежі не постраждала, оскілки була в гостях у своєї доньки. Вогнеборців викликали сусіди, проте запізно. Дерев’яна оселя вже вигоріла вщент, увагу привернув тільки тріск шиферу від високої температури. Для гасіння загорання знадобилося 2 автоцистерни та близько 10 тонн води, повідомляють упрес-службі ДСНС у Сумській області.
Загалом від початку року на Сумщині сталося 35 пожеж. Порівняно із цим же періодом минулого року ця цифра виросла на 8, тому пожежники закликають жителів регіону бути обережними при використанні печей, електричних приладів та вогню на відкритих територіях.

Источник: СпецКор
Добавить комментарий
Личный кабинет
Лента новостей
Опрос 10:04Партия "Слуга Народа" 08:23Партия "Слуга народу" 08:22У Глухові пенсіонерам помилково нарахували подвійну субсидію 18:06Кадри з Глухова потрапили у популярний український серіал 18:05Кадри з Глухова потрапили у популярний український серіал 19:29У Глухові пенсіонери змушені повертати державі помилково нараховані гроші 19:25У Глухові через замикання електромережі спалахнув "Опель Астра" 19:19
Популярные статьи