Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Студенти ГНПУ показали, як молодь відривалась триста років тому

Студенти ГНПУ показали, як молодь відривалась триста років тому

На сцені РДК запалали зірки студентського активу ГНПУ. Організатором мюзиклу під назвою «Не всі вдома» виступив Молодіжний центр Глухівського педуніверситету. Режисерами стала пара відомих у Глухові ведучих Яна Махоня та Андрій Гурець.
Відчувались уже відомі гоголівські мотиви «Вечорів на хуторі близь Диканьки», але сценаристи цього разу відвели їм роль другого плану, ніби фону. Основна ставка – зробити виставу сучасною та вплести в неї молодіжний гумор. Центральною сюжетною лінією мюзиклу стало кохання. Кожна пара зіграла різні життєві ситуації.
– Ми не хотіли влаштовувати обрядові дії, а показати, що і триста, і сто років тому, і зараз молодь відривається так само весело, – розповідає автор сценарію Яна Махоня. – Наші персонажі не просто виразно говорили текст, це реально було і смішно, й іронічно!
А головна задумка – задіяти якомога більше молоді. Врешті-решт зібралось 46 акторів! І під кожного знайшлась своя роль, яку підгледіли автори в українській літературі, в піснях, в анекдотах про кумів, сало та женихання.
Вистава «Не всі вдома» вийшла легкою, глядач просто міг спокійно відпочити та насолодитись якісними жартами та динамічним змістом.
Марина Мекеда

Источник: НЕДЕЛЯскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама