Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

У пологовому будинку після щеплення померло немовля

У Білопіллі у пологовому будинку після протитуберкульозного щеплення БЦЖ помер новонароджений хлопчик. Йому було лише три дні, коли вкололи вакцину. Через кілька годин він закричав і перестав дихати. За життя немовляти боролися 7 медиків, однак реанімаційні заходи не допомогли.
У матері дитини Валентини лишилося тільки одне фото малюка на мобільному телефоні, яке зробили саме перед щепленнями. “День прожив після щеплень і все”, – каже 20-річна породілля.
Дід Любомир Касперський твердить, що лікарі злякалися та ховалися від відповідальності: “Коли це все сталося, вони всі поховалися. Я по лікарні бігаю, шукаю, хто колов? Які ліки? Поясність! Ніхто нічого – всі поховалися, не знайдеш крайнього”.
Медики відкидають звинувачення у недбалості і переконують, що смерть дитини не пов’язана із щепленям, але поянити, що саме трапилось, не можуть. Говорять, це був “синдром раптової смерті”.
“З однієї ампули у нас щеплювалися 10 дітей в той день, саме коли була ця дитина. Всі діти здорові. Це смерть дитини на фоні повного здоров’я. Так воно вийшло”, – каже заступник головного лікаря Білопільської ЦРЛ Тетяна Білоус.
За попереднім висновком судмексперта, який проводив розтин тіла, у немовляти були проблеми з легенями.
Поліція відкрила кримінальне провадження і призначила ряд експертиз, тим часом рідні померлого хлопчика збираються через суд домогтися звільнення медиків.


Источник: Сумські Дебатискачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама