Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Жінка врятувала чоловіка, який тонув

Жінка врятувала чоловіка, який тонув

Подія сталася в Глухові.
25-річний чоловік вирішив скоротити маршрут додому, через озеро. Благополучно подолав практично весь шлях, однак буквально в десяти метрах від берега виявив масу вимоїн. Рухатися далі було неможна. Він, однак, вирішив випробувати долю: пішов уперед – і провалився…

Бідолаху, що борсається в холодній воді, побачила сусідка. Вона негайно кинулася на допомогу – кинула йому лопату, якою прибирала сніг. А тим часом до водойми приспіли і місцеві жителі.
Вхопившись за рукоятку лопати, «екстремал» вибрався з крижаної води живим, неушкодженим, але добряче закляклим. Старший інспектор СДПЧ Максим Гончаров вважає, що потерпілому пощастило, оскільки поруч опинилися небайдужі люди. В іншому випадку на нього чекала б неминуча загибель. Адже там швидка течія.
На щастя, у нинішньому році, за всю зиму, у Глухові ще не було зареєстровано жодного потопельника. А ось в інших районах, за словами інспектора, справи йдуть трохи гірше. Так, 17 січня надійшла інформація, згідно з якою в Середино-Будському, Шосткинському, Сумському районах зареєстровано 5 випадків загибелі людей у водоймах. Вік загиблих – від 23 до 54 років.

Источник: http://debaty.sumy.ua/news/society/zhinka-vryatuvala-cholovika-yakyj-tonuv/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама