Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

У Глухові небайдужі містяни врятували будинок

У Глухові небайдужі містяни врятували будинок

Увечері 26 січня на подвір’ї по вул. Червона гірка, 2 сталася пожежа. Там загорілась господарча споруда, яка знаходилась за півметра від житлового будинку на двох хазяїв. І господарі, і сусіди одразу викликали рятувальників. Але не стали чекати і сторонні люди. Відвідувачі кафе «Едельвейс», яке розташоване поряд з будинком, помітивши вогонь, кинулись на допомогу.
– Чоловіки бігли з вогнегасниками, хтось хапав відра та носив воду. Великою проблемою стало те, що споруда, яка вже була повністю охоплена вогнем, знаходилась майже впритул до будинку. Тому пожежа встигла перекинутись на фронтон житла. І люди основною задачею ставили не порятунок прибудови, а блокування вогню. Тільки завдяки небайдужим вдалось зберегти будинок, – коментує вуличком, свідок події Євген Мощенко.
Остаточно пожежу загасили рятувальники. За даними ДРПЧ-19, причиною загоряння стало встановлення печі з порушеннями. Під час пожежі постраждав один з господарів будинку, він з опіками госпіталізований у ЦРЛ.

Ольга Медвідь, НЕДЕЛЯ

Источник: https://nedelya.info/news/item/9021-na-ochakh-u-lyudejскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий