Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Рейдерство в Глухові: поліціянт у лікарні, затримань – нуль

Рейдерство в Глухові: поліціянт у лікарні, затримань – нуль

За даними відділу комунікацій поліції Сумщини, станом на сьогодні слідчі дії у зв’язку з масовими заворушеннями на агропідприємстві «Росток-холдинг» у Глухові тривають. Жодної особи в порядку ст. 208 УПК на затримано.

Начальник відділу комунікацій Ельвіра Біганова спростовує інформацію, розповсюджену «СтопКором», про те, що поліціянтів закидали яйцями. За її словами, одному зі співробітників поліції влучили в око твердим предметом, можливо, кригою.

Наразі за її даними, він перебуває в лікарні. Більше госпіталізованих немає. Усього за медичною допомогою зверталися чотири людини – три з них з опіками від сльозогінного газу. Серед них журналістка «СтопКору» Наталії Дігтяр.

Що цікаво, під час того, як зловмисники ламали огорожу підприємства і заходили на територію, на місці подій перебували правоохоронці, які мали охороняти громадський порядок, так як в цей час тут же мала відбуватися мирна акція на захист трудових прав працівників агропідприємства. Чи буде проведена службова перевірка за фактом неналежної охорони громадського порядку поліціянтами, пані Біганова поки не знає.

Источник: http://sumy.today/reyderstvo-v-gluhovi-policiyant-u-likarni-zatryman-nulскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий