Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

КУПАТИСЯ НЕ МОЖНА

КУПАТИСЯ НЕ МОЖНА

На Павлівці кількість кишкової палички перевищує норму майже в п’ять разів.

Про це стало відомо 21 липня після чергового моніторингу якості води відкритих водойм.
- Ми тримаємо під постійним контролем Павлівське, Скоропадське та Чернече озера, - говорить завідуюча глухівським відділом обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України Марина Матвієнко. - На бактеріологічні показники досліджуємо щотижня, на санітарно-хімічні та наявність збудника холери - два рази на місяць.

Останні результати показали, що вода в Павлівці не відповідає гігієнічним вимогам за показниками бактеріологічної безпеки. Там виявлені лактозопозитивні кишкові палички в кількості, що перевищує нормативні вимоги майже в п’ять разів. Це свідчить про можливе виникнення та розповсюдження інфекційних хвороб. Тому ми рекомендували припинити купання в озері, повідомивши про це населення.

Щоб люди були в курсі, санепідемслужба на ім’я міського голови М. Терещенка направила лист із результатами досліджень і рекомендаціями оповістити громадян. Максимум, що зробила влада - на сайті Глухівської міської ради розмістила повідомлення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вона зібралася ще в четвер, 21 липня, й ухвалила рішення, згідно з яким приватний підприємець, який опікується пляжем на Павлівському озері, має «…вжити невідкладних заходів щодо тимчасового припинення купання… Забезпечити встановлення щитів (табличок) по периметру пляжу з попередженням про небезпечне забруднення води та тимчасову заборону купання…». Але ні запросити на засідання, ні поінформувати потім про це ПП Гриб І. В. представники місцевої влади так і не спромоглися. Тож люди, які, не знаючи про забруднення, весь цей час купалися на Павлівці, наражали себе на небезпеку.

Забруднення води пов’язують із потужними зливами. Спеціалісти говорять, усе, що дощі змили з вулиць міста, опинилося в озері, яке знаходиться в низині. Якщо вода потрапить до рота, в людини може виникнути блювота, висока температура, розлад шлунку. Вона ж може стати і гарним розсадником для більш серйозних інфекцій.


Купатися можна буде після того, як санепідемслужба отримає задовільні проби води. Такими вони стануть тільки тоді, коли природа сама врівноважить кількість бактерій.

Источник: Народна трибунаскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий