Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Родичі загиблих Героїв під Іловайськом мають намір з претензіями завітати до Луценка

Родичі загиблих Героїв під Іловайськом мають намір з претензіями завітати до Луценка

Родичі загиблих під Іловайськом бійців 28 серпня звернуться до генерального прокурора України Юрія Луценка щодо пришвидшення розслідування подій серпня 2014 року.

Як передає УНІАН, про це у коментарі журналістам перед початком Дня пам'яті загиблих в Іловайську повідомила вдова заступника командира батальйону “Донбас” із озброєння та технічної частини, полковника Юрія Литвинського (“Монгол”), який загинув 10 серпня під Іловайськом.

Вона наголосила на необхідності ефективного розслідування причин трагедії та зауважила, що родичі вже два роки чекають на завершення Генпрокуратурою розслідування та передачі справи до суду.

Це постійно затягується. Ми хочемо звернутися особисто до Юрія Луценка... Ми сподіваємося, що він допоможе розслідувати, допоможе швидше передати справу до суду,
– сказала Світлана Литвинська.

За її словами, вони збираються 29 серпня прийти до Юрія Луценка з питанням і з проханням якомога швидше передати справу до суду.

Ми вимагаємо дізнатися і причини трагедії, і встановлені імена винуватців та їх покарання,
– підкреслила жінка.

Пані Литвинська уточнила, що 29 серпня о 9.00 на Михайлівській площі зберуться родичі загиблих і о 09.30 вирушать до Генпрокуратури.

Крім того, дружина загиблого героя висловилася за встановлення 29 серпня Днем пам'яті загиблих під Іловайськом.

Источник: Телеканал новини «24»скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий