Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Вибори на Сумщині: хто за ким в бюлетені та яке ЧП сталося в міській виборчій комісії?

Вибори на Сумщині: хто за ким в бюлетені та яке ЧП сталося в міській виборчій комісії?

У Сумській обласній виборчій комісії відбулося жеребкування політичних сил. Тим часом в міській комісії сталося ЧП. Заступницю голови забрала швидка з серцевим нападом.

2 жовтня обласна виборча комісія провела жеребкування партій, щоб визначити порядок їх розміщення у бюлетені. На виборах в обласну раду очолить бюлетень партія «Рідне місто», другі – «Опозиційний блок», далі «Відродження», «Блок Петра Порошенка «Солідарність»», «Соціалісти», «Партія простих людей Сергія Капліна», «Воля народу», «Нова держава», «За Україну», «Сила людей», «Свобода», «Аграрна партія», «Радикальна партія Олега Ляшка», «Укроп» і замикає бюлетень «Батьківщина».

Ще дві політ сили «Народна партія» і «Наш край» приймати участь у виборчих перегонах передумали.

Поки в обласній виборчій комісії відбувалося засідання, в міську викликали швидку. Стало зле заступниці голові комісії Ользі Одінцовій. За словами її керівниці Світлани Ревякиної, це може бути пов’язане з перевтомою на роботі.

Два дні виявилися напруженими для міської виборчої комісії. 30 вересня ЦВК повідомили про необхідність формувати у Сумах додаткових районних комісій. Членам міської виборчої комісії довелося це робити в екстреному порядку. Також 1 жовтня відбулася остання реєстрація кандидатів на посаду міського голови та у депутати.

Нагадаємо, за 42 місця в Сумській міській раді будуть змагатися майже 700 осіб, на крісло мера претендує 14 чоловік.

Джерело: http://tv.sumy.ua/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий