Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Поліція Сум закрила очі на смерть немовляти через перебої електроенергії

Поліція Сум закрила очі на смерть немовляти через перебої електроенергії

Як повідомило Суспільне мовлення Сумщини (UA: СУМИ), Нацполіція не стала відкривати кримінальне провадження щодо смерті новонародженої дівчинки у відділі інтенсивної терапії новонароджених Сумського обласного перинатального центру, яка сталося 6 вересня, за відсутністю складу злочину.

Речник Нацполіції Сум Володимир Крупецьких повідомив, що під час перевірки було встановлено, що дитинка народилася недоношеною і вже в момент народження мала певний діагноз. Стан же її погіршився через добу після перебоїв електроенергії. Крім того, окрім цієї дитини на на ручній вентиляції легенів знаходилось ще двоє немовлят, їх здоров’я не погіршилося. Відтак кримінальне провадження не відкривалось за відсутністю складу злочину.

Дівчинка, якій встигли вже дати ім’я Марійка, народилася на 3 місяці раніше терміну, з вагою 1,5 кг. Мама померлої Марійки Галина Лапутіна, якій повідомили, що смерть її доньки сталася через обширний крововилив у мозок, говорить, що коли дитина була на штучній вентиляції легенів, вночі аварійно відключили світло в реанімації: «Якби лікарі або електрик тоді ввімкнули іншу електростанцію (резервне живлення, яка має бути в кожній лікарні – Ред.), і не качали мою дитину вручну кисневою подушкою три години – такої трагедії б не було. У мене була б здорова дитина, ми б просто набрали вагу і все».

Завідуюча відділенням інтенсивної терапії новонароджених Ірина Кідик пояснила, що відразу ж після народження дівчинки, медики запідозрили в неї внутрішньо-шлуночковий крововилив. Про це вони повідомили батькам, але на сьому від народження дитини добу сталося погіршення: «Це прогресування хвороби, яке не пов’язано ні з якими зовнішніми причинами. Воно могло статися в цієї дитини що з відключенням, що без відключення”, – зазначила завідуюча.

Додамо, що протягом минулого тижня українські ЗМІ розповідали про 8-річного Кирила, який розпродав власну колекцію із 40 кактусів, щоб допомогти своїй новонародженій сестричці Марійці. За його словами, виручені від продажу колекції гроші мали піти на реабілітацію дівчинки.У звязку із цим виникає питання: чи все зробили медики для спасіння дівчинки, чи у родини не вистачило на це коштів.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий