Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Сумщина у лідерах

Сумщина у лідерах

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України назвало об’єднані територіальні громади Сумської області серед лідерів, які вже розподілили між проектами з розвитку інфраструктури 100% виділених їм коштів державної субвенції.

Про це йшлося під час відеоселекторної наради Мінрегіону, в якій взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО.

Об’єднані громади Сумщини вже розподілили між інфраструктурними проектами 100% виділених їм коштів субвенції.

Крім того, регіональною комісією з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, відібрано понад 130 проектних заявок на 2017 рік. Переважна більшість з них — це соціальні та інженерно-транспортні проекти.

Загальна сума реалізації затверджених 66 проектів на 2016 рік склала 97, 9 млн. грн.

У 2016 році з Державного бюджету об’єднаним територіальним громадам на розвиток інфраструктури передбачено субвенцію у розмірі 1 млрд грн. Кошти субвенції розподілятимуться між 159 об’єднаними громадами за чіткою формулою: в залежності від кількості сільського населення і площі громади. Це від 960 тис. грн. для найменшої об’єднаної громади до 23 млн. грн. — для найбільшої.

Источник: regionews.sumyскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий