Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

У Глухові відзначили День захисника України

У Глухові відзначили День захисника України


Цього року 14 жовтня у місті Глухові, відсвяткували перший День захисника України. Вранці у храмах міста пройшли молебні «За захисників України» та «За Українське козацтво».

О 10.00 представники міської влади, військовослужбовці, представники духовенства, громадські діячі та всі небайдужі городяни взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу загиблих воїнів, борцям за здобуття та відстоювання її державності, незалежності та територіальної цілісності. Присутні на заході вшанували світлу пам’ять загиблих та висловили подяку тим хлопцям, які зараз захищають незалежність України.

«Сьогодні світле та радісне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі. Під покровом Богородиці, крізь віки і війни, полони і концтабори, пронесли українці свою віддану любов до рідної землі. Пресвяту Богородицю обрали покровителькою і наші славні предки-козаки. З тих пір 14 жовтня відзначають також День українського козацтва. Цього ж року ми вперше святкуємо День захисника України саме 14 жовтня. Тож я вітаю усіх глухівчан з цим чудовим світлим святом і бажаю, аби Пресвята Богородиця оберігала нас і надавала сил», – звернувся до присутніх міський голова Юрій Бурлака. Під кінець мітингу присутні поклали квіти до Меморіалу загиблих.

Потім святкування перенесли на подворище Миколаївського храму.

«Віра – це основне, що є в українського народу. Вона не тільки згуртовує навколо себе, а й допомагає жити – і в радості, і в турботах. Нехай у кожній родині буде затишок і мир, розуміння та підтримка, які так важливі зараз», -звернулася до всіх присутніх заступник міського голови Ірина Терещенко.

З потрійним святом присутніх також поздоровив архімандрит Даніїл, заступник гетьмана козацьких військ України В’ячеслав Мартиненко й отаман окремого гетьманського козацького полку Ігор Мартиненко. Послідовники мужніх захисників нашої держави побажали всім не лише злагоди й миру, а й міцного козацького духу. Потім усіх щедро почастували кулішем.

Источник: Сумська обласна радаскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий