Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Як лічильник допоможе зменшити плату за "комуналку"

Як лічильник допоможе зменшити плату за "комуналку"

Індивідуальні теплолічильники здатні суттєво зменшити рахунки за комунальні послуги, однак їх слід обрати дуже пристально і розрізняти їхні види.

Відносно механізму дії теплолічильники є механічні та ультразвукові. Перші вимірюють кількість спожитої енергії за допомогою крильчатки, другі - ультразвуку. Розглянемо детальніше принцип роботи теплолічильників.

Ультразвукові теплолічильники фіксують час проходження ультразвуку між двома дзеркалами — на виході та вході лічильника, перетворюючи отримані дані в кількість спожитого тепла. Дані виводяться на цифровий екран.

Переваги таких лічильників - вони більш довговічні та стійкі до зносу та мають вищий клас точності, а недоліки - дають неточні показання у разі замутненої води, точність ультразвукових лічильників залежить від кількості відкладень накипу на дзеркалах. Про це пише domik.ua.

Механічні (крильчасті) теплолічильники вимірюють кількість води, що проходить, а тепловий датчик — її температуру. На основі цих показників прилад обраховує кількість використаної теплоенергії та виводить дані на цифровий екран чи циферблат. Переваги таких лічильників: вони відносно недорогі і менш чутливі до жорсткої води, а серед недоліків відзначають необхідність встановлювати фільтри, адже сміття може застрягати в крильчатці та порушувати роботу приладу.

Варто звернути увагу на те, що індивідуальні теплолічильники можна встановити в квартирах із горизонтальною системою постачання тепла.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що в Україні очікують на суттєве зростання вартості газу.

Источник: znaj.uaскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий