Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

В Україні з'явиться міністр у справах учасників АТО

В Україні з'явиться міністр у справах учасників АТО


Корреспондент

Арсеній Яценюк оголосив про нову посаду в уряді.
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк просить профільні відомства та парламентську коаліцію надати йому пропозиції щодо кандидатури міністра у справах учасників АТО, який би діяв без створення окремого міністерства.
"Я публічно звертаюся до парламентської коаліції, міністра оборони, міністра внутрішніх справ, до неурядових організацій і членів Кабінету (міністрів) з проханням - дайте мені пропозиції за призначенням міністра у справах учасників АТО, який би здійснював координацію роботи з медичного, психологічного та соціального напрямку... Сьогодні вже 131 тисяча учасників АТО", - сказав Яценюк на засіданні уряду в середу, передає Інтерфакс-Україна.


Глава уряду нагадав, що у прем'єр-міністра є конституційні повноваження вносити до парламенту кандидатури двох міністрів без створення міністерств.

Він розповів, що міністр у справах учасників АТО займатиметься координацією діяльності Міноборони, МВС, МОЗ, Мінрегіону, Мінсоцполітики з метою, щоб всі учасники АТО отримали належні їм пільги.

Яценюк пообіцяв внести кандидатуру міністра на наступному пленарному засіданні парламенту.

Згідно з календарним планом, чергове пленарне засідання Верховної Ради відбудеться 3 листопада.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Межигір'я хочуть передати учасникам АТО.скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий