Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Меморандум про чесні вибори

Меморандум про чесні вибори

У Глухові 23 жовтня за ініціативи місцевого осередку Блоку Петра Порошенка «Солідарність» представники міських організацій політичних партій підписали Меморандум про об'єднання зусиль, направлених на проведення чесних і відкритих місцевих виборів та недопущення зриву голосування 25 жовтня 2015 року.

Меморандум про чесні вибори


Запрошення приєднатися до цієї ініціативи отримали осередки 13-ти політичних партій: ВО «Свобода», «Нова держава», БПП «Солідарність», «Відродження», «Партія простих людей Сергія Капліна», «УКРОП», «Воля народу», «Опозиційний блок», Радикальна партія, Аграрна партія, Об'єднання «Самопоміч», «Батьківщина», «За Україну».
ВО «Свобода», «Нова держава», «Батьківщина», «За Україну» та Радикальна партія проігнорували зібрання. Представник «Партії простих людей Сергія Капліна» відмовився підписувати документ, мотивуючи тим, що назва його політсили написана неправильно, а зобов’язання не використовувати адміністративний ресурс у день виборів не відповідає дійсності.

Також учасники домовилися, що на кожній дільниці буде вестися відоспостереження. Для цього різні політичні сили встановлять по кілька відокамер, щоб у разі порушень вони були зафіксовані.

Підписаний Меморандум повинен забезпечити чесні та прозорі вибори без порушень.МЕМОРАНДУМ


про об'єднання зусиль, направлених на проведення чесних і відкритих місцевих виборів та недопущення зриву голосування 25 жовтня 2015 року

Ми, представники політичних партій – учасників виборчого процесу в місті Глухові та кандидати на посаду міського голови беремо на себе наступні зобов’язання:

- неухильно дотримуватись норм Конституції України, вимог виборчого законодавства на всіх етапах виборчого процесу;

- не використовувати адміністративний ресурс в будь-який спосіб, не вчиняти будь-які спроби тиску на громадян, засоби масової інформації, представників різних політичних сил та бізнесу;

- будувати взаємовідносини між суб’єктами виборчого процесу на принципах рівноправності і взаємної поваги;

- чітко слідувати морально-етичним нормам, не допускати дій, які принижують честь і гідність суб’єктів виборчого процесу;

- усіма законними методами забезпечувати контроль за недопущенням порушень чинного законодавства під час голосування виборців та під час підрахунку голосів.

- не використовувати брудні технології проти опонентів, ставитись з повагою до інших кандидатів, запобігати будь яким спробам поширення неправдивих та образливих відомостей про конкурентів;

- попереджати всі прояви провокаційних дій спрямованих на дестабілізацію порядку напередодні та у день виборів;

- організувати спільну роботу по відео- та фото-фіксуванню порушень виборчого законодавства та сприяти діяльності журналістів, які відкрито висвітлюють хід голосування та підрахунку голосів;

- звернутися до своїх виборців з закликом прийти 25 жовтня 2015 року на виборчі дільниці та виконати свій громадянський обов’язок, не піддаватись на спроби підкупу, цінувати свій свідомий вибір, долю країни та міста;

Ми вважаємо, що наші спільні зусилля по роз’ясненню громадянам важливості цих виборів для життєдіяльності міста та України в цілому, координація зусиль по недопущенню провокацій, посилення контролю з боку спостерігачів може сприяти нормалізації суспільних процесів та проведенню чесних та прозорих виборів 25 жовтня 2015 року року на всіх виборчих дільницях міста.

Ґрунтуючись на принципах довіри та взаєморозуміння, а також суворого дотримання принципу законності при організації виборчого процесу, ми готові до співпраці в інтересах мешканців міста Глухова.

Підписанти даного Меморандуму несуть особисту та політичну відповідальність перед усіма суб’єктами виборчого процесу за порушення норм, передбачених даним документом.

Підписанти від:

ВО «Свобода»_____________

«Нова держава»_____________

БПП «Солідарність»_____________

«Відродження»_____________

«Партія простих людей»_____________

«УКРОП»____________

«Воля народу»_____________

«Опозиційний блок»_____________

Об'єднання «Самопоміч»_____________

Аграрна партія_____________

Радикальна партія_____________
Меморандум про чесні вибори

Источник: Народна трибунаскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий