Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Глухівчани поставили «незадовільно» Мішелю Терещенку за рік його роботи на посаді мера – Результати опитування

Глухівчани поставили «незадовільно» Мішелю Терещенку за рік його роботи на посаді мера – Результати опитування

Глухівчани незадовільно оцінили виконання «євроменеджером» Мішелєм Терещенком його передвиборчих обіцянок за рік перебування посаді міського голови Глухова. Такі підсумки соціологічного опитування жителів Глухова, проведеного з 15 по 24 жовтня ц.р. компанією «Active Group», про які детально розповів сьогодні у Сумському прес-клубі її засновник Андрій Єременко.

Опитування проводилося у два способи – безпосередньо на вулицях міста і в Інтернеті. Запитання стосувалися тих обіцянок, які Мішель Терещенко давав у ході виборчої кампанії.

Згідно даних дослідження, найбільша середньозважена оцінка, яку поставили мешканці Глухова власному міському голові за ремонт доріг склала 2,5 балів за п’ятибальною шкалою. Причому відповідаючи на це запитання, 39,6% опитаних поставили міському голові «одиниці», в той час, як п’ятірки – лише 13% опитаних.

Роботу по перетворенню міста у туристичний центр позитивно оцінили лише 21% опитаних (9,9%поставили «четвірки» і 11,1% поставили «п’ятірки»). В той час як негативні оцінки поставили 70,6% опитаних. В результаті середньозважена оцінка роботи Мішеля Терещенка опинилась на рівні 2,3 бала.

Решту з п’яти напрямків, працювати в яких обіцяв тоді ще кандидат на посаду міського голови глухівчани оцінили в межах від 2 до 2,2 бали. Це — боротьба з безробіттям (2,1 бали), спроби зниження комунальних тарифів (2,2 бали) і відкриття шкіл, садочків та об’єктів культури (2 бали).

Дані голосування в Інтернеті не набагато відрізняються від загальної оцінки, хоча тут кількість незадоволених більше.

«Коментуючи власні відповіді, — говорить Андрій Єременко, — респонденти виказували певне розчарування, яке можна пояснити з одного боку ефектом завищених очікувань від роботи європейця, з іншого – тим, що новий міський голова, опинившись на посаді, не зміг вписатися в українську систему управління, щоб ефективно нею керувати».

Прес-секретар міського голови Оксана Друпп 22 жовтня так відреагувала на опитування: «Дорогі глухівчани! Вже всі встигли взяти участь в опитуваннях на вилицях міста сьогодні? Хочу звернути вашу увагу на те, що акція була організована для дискредитації міського голови його опонентами. Питання ставлять абсолютно провокаційні та безглузді… Шкода, що молодь, замість того, щоб сумлінно вчитися та чесно заробляти гроші, беруть участь у подібного роду акціях за невелику винагороду».

«Ніяких винагород, звичайно ж, не було, — говорить Андрій Єременко, — це фантазії людей, які не хочуть повірити в те, що їхні мрії та сподівання не справдилися. Якщо мер і його команда будуть і надалі так реагувати на статистику замість того, щоб виправляти свої помилки, то прогнозую, що рейтинг Мішеля Терещенка і надалі тільки падатиме».

Опитування проходило у місті Глухові в період з 15 до 24 жовтня. Загалом було опитано безпосередньо тільки на вулицях 985 респондентів. Теоретична похибка дослідження не перевищує 3%

Більш детально про діяльність компанії, яка моніторить виконання мерами України своїх передвиборчих обіцянок можна дізнатися за посиланням new.activegroup.com.ua/

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий