Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Вчасно перекрити "Бориспіль" та "Жуляни": "На основі декларацій мають бути відкриті сотні кримінальних справ", - журналіст

Вчасно перекрити "Бориспіль" та "Жуляни": "На основі декларацій мають бути відкриті сотні кримінальних справ", - журналіст

За статтею "368-2. Незаконне збагачення" на основі декларацій "слуги народу" мають пояснити, звідки у них такі статки, показати сплачені податки. Або - покарання - від п'яти до десяти, написала Тетяна Висоцька.

"Опублікую окремо. За цією статтею на основі декларацій мають бути відкриті сотні кримінальних справ. Хай пояснять статки, покажуть сплачені податки. Або - від п'яти до десяти." Про це пише у своєму Facebook журналіст Тетяна Висоцька, інформують Патріоти України, продовжуючи:

Стаття 368-2. Незаконне збагачення

1. Набуття особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у власність активів у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами, а так само передача нею таких активів будь-якій іншій особі - караються позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

2. Ті самі діяння, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне становище, - караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

3. Діяння, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, - караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Примітка. 1. Особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, є особи, зазначені у пункті 1 частини першої статті 3 Закону України "Про запобігання корупції".

2. Під активами у значному розмірі у цій статті розуміються грошові кошти або інше майно, а також доходи від них, якщо їх розмір (вартість) перевищує одну тисячу неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

3. Під передачею активів у цій статті розуміється укладення будь-яких правочинів, на підставі яких виникає право власності або право користування на активи, а також надання іншій особі грошових коштів чи іншого майна для укладення таких правочинів.

Источник: Патріоти України скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий