Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Гройсман оцінюватиме збитки у сфері вирубки лісів

Гройсман оцінюватиме збитки у сфері вирубки лісів

Кабінет міністрів України ініціює проведення оцінки збитків, завданих державі у сфері вирубки лісів, а також наполягає на активізації роботи правоохоронних органів у частині покарання винних у незаконних вирубках.

Про це сказав прем`єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду, передає Уніан.

«Сьогодні достатньо даних для відкриття масштабних кримінальних справ та доведення їх до суду. Сотнями гектарів вирубували ліси і продавали «лівий» ліс. Але ми це зупинимо тільки тоді, коли винні потраплять за ґрати. І це виклик для всієї правоохоронної системи», – сказав Гройсман.

Він запропонував, щоб через три місяці в уряд прийшла інформація про те, що відбувається в усіх лісових господарствах України, і як спрацювали правоохоронці в частині протидії порушенню законодавства.
При цьому Гройсман нагадав, що підрахунки вирубок вже є. «Я б дуже хотів, щоб ті, хто варварськи вирубував українські ліси та займався контрабандою, сиділи у в`язниці. Це завдання правоохоронної системи. Ми допоможемо порахувати до копійки все, що було знищено і продано на тіньових ринках», – наголосив глава уряду.

Як стало відомо раніше, вже 10 днів на Львівщині триватиме перевірка Стрийського лісгоспу, який охоплює три райони, Миколаївський, Жидачівський та Стрийський, щодо лісових рубок.

Источник: Дивись.infoскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий