Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

З 1 січня 2017 році українці будуть по-новому оформляти пенсії

З 1 січня 2017 році українці будуть по-новому оформляти пенсії

З 1 січня 2017 р. планується повний перехід усіх пенсійних справ в електронну форму, завдяки чому пенсію можна буде оформити без прив’язки до місця проживання або роботи.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає прес-служба Кабміну.

“У вересні цього року Уряд затвердив програму модернізації і реформування Пенсійного Фонду України, де передбачається перехід на абсолютно новий сучасний рівень обслуговування громадян”, – сказав П. Розенко.

За його словами, цей процес почали з поступового переведення всіх пенсійних справ в електронний варіант, який дозволить створити єдину централізовану систему Пенсійного фонду.

“І вже з 1 січня почнеться впровадження абсолютно нового сервісу оформлення пенсій для наших громадян – пенсію можна буде оформити в будь-якій точці нашої країни, без прив’язки до місця проживання або роботи, як зараз”, – підкреслив віце-прем’єр-міністр.

Також П. Розенко зазначив, що кожна працююча людина буде мати доступ до свого пенсійній справі. Таким чином можна буде відстежувати накопичення пенсії і бачити, яка виплата при виході на пенсію.

Источник: NEWS24скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий