Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Увага! З 02 листопада 2016 року змінюється сума справляння адміністративного збору за реєстрацію змін

Увага! З 02 листопада 2016 року змінюється сума справляння адміністративного збору за реєстрацію змін

01 листопада 2016 року в газеті «Голос України» був опублікований Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 № 1666-VІІІ. Зокрема, цим Законом внесені зміни щодо суми адміністративного збору, який справляється за державну реєстрацію змін до установчих документів громадських об’єднань та благодійних організацій.
Так, з 2 листопада адміністративний збір за реєстрацію змін до відомостей про громадське об’єднання чи благодійну організацію становить 0,1 мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року, який округлюється до найближчих 10 гривень. Тобто, відтепер розмір адміністративного збору складає 140 грн.
Крім того, законодавчо закріплено звільнення від сплати адміністративного збору за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, фізичну особу - підприємця та громадське формування, що не має статусу юридичної особи, у тому числі змін до установчих документів, пов’язаних з приведенням їх у відповідність із законами України у строк, визначений цими законами. Зокрема, до 1 січня 2017 року звільнені від сплати адміністративного збору громадські формування, які приводять у відповідність до вимог Податкового кодексу України свої статутні документи.

Источник: http://gluhivrayrada.net.ua/aboutme1397114.htmскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий