Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Два депутати підставили свою фіндиректорку під 8 років тюрми за привласнене зерно Аграрного фонду

Два депутати підставили свою фіндиректорку під 8 років тюрми за привласнене зерно Аграрного фонду


Фінансового директора ТОВ «Новомосковське» засудили до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а також стягнули з неї 4,31 млн грн. на користь Аграрного фонду. Про це свідчить вирок Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 8 жовтня.
Жінку засуджено за розтрату 6155 т зерна Аграрного фонду у квітні-жовтні 2011 р. Суд встановив, що фінансовий директор від імені ТОВ «Новомосковське» уклала із Фондом договір на переробку і зберігання пшениці. При цьому ані складів, ані млина фірма не має. Вона займається виготовленням хлібобулочних виробів.
ТОВ «Новомосковське» продало 2230 т отриманого зерна ПП «Обрій» по ціні 1800 грн за 1 тону, а решту – перемололо на млині ТОВ «Платінум Трейдінг», і потім перевозило по 5-6 мішків щодня і пекло з цього борошна хлібобулочні вироби. Суд зауважив, що фірма «Платінум Трейдінг» переробляла лише зерно ТОВ «Новомосковське», якому вона фактично належала.
Фінансовий директор ТОВ «Новомосковське» свою провину не визнала. Вона вказала, що виконувала вказівки засновників фірми. Однак суд не побачив доказів цього. Натомість він прийняв до уваги покази засновників.
Так, до 2010 року засновниками ТОВ «Новомосковське» були Олег Миронов і Андрій Таран. Після того як вони стали депутатом Дніпропетровської облради і депутатом Новомосковської райради відповідно, вони переписали свої частки на своїх дружин. У суді депутати заявили, що всіма фінансовими питаннями фірми займалася фінансовий директор, з ними щодо контрактів з Аграрним фондом не радилася. А дружина одного з депутатів взагалі заявила, що фактично роботою фірми вона не цікавилася.
Колишньому фінансовому директору рахується строк відбування покарання з 11 червня 2014 року, коли її було затримано.
Нинішнім засновником ТОВ «Платінум Трейдінг» є Вальдемар Миронов, засновницею ТОВ «Новомосковське» – Лариса Миронова, дружина Олега Миронова. Днями ЗМІ повідомили про інцидент у парку у Дніпропетровську, де, за даними журналістів, Олег Миронов вистрілив у собаку і її власника.
З 2009 р. і до лютого 2011 р. директором ТОВ «Платінум Трейдінг» був Сергій Луценко, який з липня 2011р. по вересень 2012 р. очолював Регіональне відділення Аграрного фонду в Дніпропетровській області.
Зауважимо, що у 2013 році госпсуд Дніпропетровської області стягнув з ТОВ «Новомосковське» на користь Аграрного фонду 7,14 млн грн. збитків. Однак суд не прийняв це рішення у якості доказу, бо воно «належним чином не завірено».

Источник:Наші грошіскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий