Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

На Глухівщині мігранти, перетнувши кордон, розрахувалися із місцевим «сталкером» сувенірними доларами

На Глухівщині мігранти, перетнувши кордон, розрахувалися із місцевим «сталкером» сувенірними доларами

Як повідомила Держприкордонслужба України, сьогодні вночі біля українсько-російського кордону прикордонники відділу «Шалигіне» Сумського загону затримали групу нелегальних мігрантів у супроводі громадянина України.

Близько 2-ї години ночі прикордонний наряд, який ніс службу в пункті пропуску «Старикове», за допомогою приладу нічного бачення помітив невідомих осіб. Вони почали швидко рухатись від лінії кордону з Росією до українського н.п. Старикове. Група реагування перехопила нічних мандрівників. Їх виявилося четверо — 3 громадян азіатської зовнішності та наш співвітчизник, місцевий житель, який супроводжував нелегалів.

З пояснень українця стало відомо, що до нього звернулись невідомі та за винагороду запропонували перемістити через державний кордон групу осіб поза пунктом пропуску. В ході фільтраційних заходів з’ясувалось, що 200 доларів, якими з українцем розрахувались мігранти, були сувенірними.

Згодом на околиці населеного пункту Старикове прикордонники виявили та затримали ще одного чоловіка азіатської зовнішності, який повідомив, що є громадянином Бангладешу.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий