Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Через тиждень у Сумах розпочнеться набір до патрульної поліції

Через тиждень у Сумах розпочнеться набір до патрульної поліції

В Сумах з 7 по 30 листопада МВС України та УМВС області оголошують набір до патрульної поліції. Про це повідомляється на сайті УМВС України в Сумській області.

Участь у конкурсі можуть взяти громадяни України віком від 21 до 35 років незалежно від статі. Вимоги до кандидатів: повна загальна середня або вища освіта, наявність водійського посвідчення категорії «В», вільне володіння українською мовою, відсутність судимостей, добре фізичне здоров‘я та моральна стійкість.

Аби потрапити на службу до нової поліції, громадяни повинні подати до приймальної комісії анкету встановленого зразка, пройти перевірку загального рівня знань і навичок керування автомобілем, медичний огляд, психодіагностичні тексти, співбесіду та продемонструвати власні фізичні можливості (біг на 100 й 1000 м. підтягування для чоловіків і віджимання для жінок)

В подальшому вони займатимуться професійною підготовкою за новими міжнародними стандартами, оволодіють принципово новою для України системою охорони правопорядку. Під час навчання майбутні поліцейські отримуватимуть стипендію, а після його завершення – престижну стабільну роботі, гідну зарплату та перспективу кар‘єрного росту. Будуть забезпечені новою уніформою та службовим авто.

Нагадуємо: набір до нової патрульної служби розпочнеться з 7 листопада і триватиме до 30 числа цього ж місяця. Приймальна комісія буде працювати за адресою: місто Суми, вул. Покровська, 9/1 (Наукова бібліотека Української академії банківської справи) з 09:00 до 18:00 крім вихідних та святкових днів.

При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, водійське посвідчення.

Ознайомитися з он-лайн-анкетою та умовами конкурсу кандидати на службу можуть на офіційному сайті МВС України www.mvs.gov.ua в рубриці «Моя нова поліція». А з вправами та нормативами з фізичної підготовки кандидатів до нової поліції - на офіційному сайті УМВС України в Сумській області.

Источник: My Webpageскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий