Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

ТОП-5 гучних корупційних справ Сумщини

ТОП-5 гучних корупційних справ Сумщини

До Дня боротьби із корупцією, 9-го грудня, «СпецКор» вирішив зробити підбірку тих, кого затримали під час отримання неправомірних вигод за останній рік.

П’яте місце рейтингу займає голова Косівщинської сільської ради Василь Малафійчук. Його на гарячому затримали із хабарем у 25 тисяч гривень. Сам же обранець вважає інцидент «заказухою».

Четверте місце отримав митник контрольно-пропускного пункту «Бачівськ». Його спіймали на хабарі у 400 зелених. Згодом, під час огляду кабінету підозрюваного, у посадовця виявили ще 15 тисяч гривень. На час слідства чоловіка відсторонили від виконання службових обов’язків.

Третє місце посіли двоє начальників структурних підрозділів виконавчої служби юстиції в Сумській області та водій одного із них. Підозрювані у хабарництві вимагали 50 тисяч гривень від місцевого мешканця за оформлення автівки, яку він придбав на електронних торгах. До рішення суду їх взяли під варту.

На другому місці екс-правоохоронець з Конотопу. Він вимагав від керівника одного з лісгоспів Сумщини 4 тисячі доларів та 15 тисяч гривень. Суд виніс рішення посадити чоловіка до 5,6 років у в’язницю та позбавити звання капітан поліції з конфіскацією майна без права у майбутньому обіймати певні посади строком до 3 років.

На першому місці сільський голова Битиці Сумського району Юрій Цаплієнко. Посадовець намагався «зідрати» з підприємця 2,6 мільйонів гривень за земельний наділ площею 500 га. Зараз його справою займається Спеціалізована антикорупційна прокуратура у Києві, натомість Юрій Вікторович продовжує обіймати посаду очільника села.

Источник: СпецКорскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий