Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

На Сумщині доцільно створити 6 госпітальних округів

На Сумщині доцільно створити 6 госпітальних округів

Сумська облдержадміністрація направить до Кабінету Міністрів та Міністерства охорони здоров’я України звернення щодо створення в області 6 госпітальних округів з обґрунтуванням цієї пропозиції.

Таке рішення за ініціативи голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА прийнято на засіданні колегії облдержадміністрації.

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО розповів, наскільки доцільним буде створення саме такої кількості округів та нагадав, що 30 листопада Кабінетом Міністрів України була прийнята Постанова № 932, що визначає параметри, відповідно до яких формуються госпітальні округи.

Проте, за словами посадовця, Інститут розвитку територій вважає, що Глухівський госпітальний округ не відповідає цим параметрам, а зокрема не має населення 120 тисяч на території, яку мав би обслуговувати.

«Сьогодні існує й інший параметр: доїзд «швидкої» до найвіддаленішого села району за «золоті» 60 хвилин. Якщо у Глухові не буде округу, то хворого з Путивльського району лікарі просто не зможуть за годину доставити ані до Конотопа, ані до Шостки. І тому розвинена інфраструктура Глухівського району може стати надійною базою для нового округу», – аргументував Сергій Бутенко.

Микола Клочко погодився з позицією куратора медичної галузі Сумщини та підняв питання щодо направлення звернення до Кабінету Міністрів та Міністерства охорони здоров’я України з тим, щоб у Сумській області було створено саме 6 округів, в тому числі і округ з центром в місті Глухів. Рішення на засіданні колегії облдержадміністрації було прийнято одноголосно.

Источник: regionews.sumy.uaскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий