Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

В Одесі працівники банку вкрали 100 мільйонів гривень

В Одесі працівники банку вкрали 100 мільйонів гривень

Посадовим особам однієї з банківських установ вдалося незаконно заволодіти понад 100 мільйонами гривень
Факт розкрадання грошей у великих розмірах викрили працівники територіального органу Національної поліції Одеської області спільно з колегами з обласної прокуратури. Одеса з посиланням не прес-службу ГУ МВС України в Одеській області.

Встановлено, що посадові особи головного відділення банку, з метою заволодіння грошовими коштами, сформували видаткові касові ордери на переміщення грошових коштів. У подальшому ці касові ордери вони направили до регіонального управління фінансової установи, що не функціонує з кінця 2014 року.

Здійснивши низку обшуків в офісних та житлових приміщеннях підозрюваних осіб, правоохоронці виявили та вилучили фінансову документацію, що є доказом вчинення даного злочину.
В результаті було затримано радника голови правління та керуючого директора банківської установи. Вказаним особам судом обрано запобіжний захід - тримання під вартою із можливим внесенням застави в розмірі 40 мільйонів гривень кожному.
В Одесі працівники банку вкрали 100 мільйонів гривень

На теперішній час вживаються заходи, спрямовані на встановлення всього кола осіб, причетних до вчинення вказаного правопорушення, для притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Источник: depo.uaскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий