Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Виклали компромат на заступника голови ЦВК

Виклали компромат на заступника голови ЦВК

Вчора люди помітили заступника голови Центральної виборчої комісії Жанну Усенко-Чорну в міжнародному аеропорту Пунта-Кана, що розташований на сході Домініканської республіки. До редакції “Сумських дебатів” вони надіслали фото, на яких високопосадовиця з книгою у руках очікує речей після прильоту, опершись на валізи.

Переліт із Києва в Домінікану коштує 1 тисячу доларів, і це тільки в одну сторону. Але для статків замголови ЦВК такі витрати – дрібниці.

Як раніше повідомляв Інтерфакс-Україна, в електронній декларації Жанна Усенко-Чорна вказала, що 1 грудня 2016 року стала власником квартири в Києві площею 69,4 кв. м, вартість якої за останньою оцінкою становить 3 млн 189 тис. 280 грн (вартість на дату придбання прав – 3 млн 225 тис. 600 грн). Як зазначено в повідомленні про суттєві зміни в електронній декларації Ж.Усенко-Чорної на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПКА), квартира була придбана у громадянки України Катерини Олійник.

Як повідомлялося, в e-декларації за 2015 рік заступника голови ЦВК вказала, що з 1994 року спільно з Валентиною Чорною володіє будинком площею 132,8 кв. м у селищі Рокитному Київської області, а з 2006 року зареєстрована в квартирі в Києві площею 68 кв. м, яка належить громадянину України Асфану Вільданову.

До декларації Ж.Усенко-Чорна внесла квартиру в Києві площею 239,8 кв. м без будь-якого права користування та проживання (з листопада 2015 року), що належить громадянинові Сергію Маликову, будинок площею 287,6 кв. м без будь-якого права користування та земельну ділянку площею 1000 кв. м в Ірпені Київської області, власниками яких є Світлана Маликова.

За 2015 рік Ж.Усенко-Чорна отримала зарплату 286 тис. 250 грн, має $128 тис. готівки.

З 1 січня 2007 року володіє автомобілем Chrysler Sebring 2006 року випуску. Також в її декларації була вказана шуба, три кільця, сережки, кулон і годинник.
Виклали компромат на заступника голови ЦВК


Источник: Сумські Дебати.скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий