Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Як сумські патрульні дурять водіїв, щоб заробити собі «палички»

Як сумські патрульні дурять водіїв, щоб заробити собі «палички»

Про це розповіла Xpress сумчанка Олександра Шмат. За її словами, у п'ятницю,17 лютого, приблизно о шостій годині вечора, вона, керуючи автомобілем Форд Фієста, порушила знак «Зупинка заборонена» на вул. Іллїнська, ввімкнувши при цьому аварійний сигнал.

«Я зупинилася в недозволеному місці в зв'язку з несправністю автомобіля, — пише Олександра. — Після усунення неполадки, не встигнула завести своє авто, як до мене у вікно постукали троє поліцейських з патрульної служби. Не з'ясувавши причину мого порушення, звинуватили мене в ньому і склали протокол.

При цьому говорили зі мною некоректно, підвищуючи голос. Щоб не витрачати час і не сперечатись, я погодилася з порушенням і була готова оплатити штраф за умови, що докладу свої пояснення.

Але інспектор роти №1 Ошкадер Роман Юрійович заборонив мені це. Він сказав: «Вам за регламентом заборонено писати тут своєю рукою. Я сам напишу, що ви додали свій коментар».

Прикриваючи протокол рукою, він почав щось записувати. Перед тим, як поставити свій підпис, я попросила прочитати, що він записав, і побачила: «…поясненя від громадянки Шмат Олександри Михайлівни (не додала)»

При цьому «не додала» було написано дуже маленькими літерами. Коли я запитала поліцейського, навіщо він написав неправду, мене почали заплутувати і переконувати, що так правильно записувати. Сперечатися було марно, тож один з моїх пасажирів Карина Хамлика для вирішення проблеми викликала 102.

По приїзду слідкуючих за цією зміною поліцейських, я пояснила їм усю ситуацію. Один з них попросив відеозапис нашого конфлікту, який повинні були записати патрульні, на що ми отримали таку відповідь: «На жаль, не має можливості надати відео».

Я буду добиватись справедливості та покарання лейтенанта Ошкадера, — пише Олександра, — оскільки не хочу, щоб й інший водій був обдурений людьми, які по суті повинні допомагати громадянам, а не заробляти собі «палички», щоб вислужитися».

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий