Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Глухівській відділ освіти поповнився працівником, який відсидів за вбивство підлітка і жорстоко побив студента

Глухівській відділ освіти поповнився працівником, який відсидів за вбивство підлітка і жорстоко побив студента

У Глухівському відділі освіти на посаду юриста-консультанта призначили людину із судимістю, повідомив «Данкор». Це – радник мера Мішеля Терещенка, член виконкому міськради Руслан Павленко, який у 2010 році, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, збив насмерть своїм автомобілем підлітка.

Після звільнення (мав відсидіти 5 років, але з незрозумілих обставин відсидів тільки два ) переховувався від виконавчої служби, щоб не платити призначені судом 80 тисяч гривень моральної шкоди родині загиблого. Через це суд обмежив його права у виїзді за кордон. Очевидно, справу вдалося якось «вирішити». Джерелa Xpress у Глухові вважають, що допоміг Павленку той самий чиновник Державної виконавчої служби, якого у лютого цього року затримали на отриманні хабара у розмірі 500 доларів США (xpress.sumy.ua/news/crime/9463)

Руслан Павленко «сплив» у 2015 році як «громадський активіст», як член «команди Мішеля Терещенка» захищав продовжує захищати і зараз його юридичні інтереси.

Неодноразово ставав «героєм» скандальної хроніки Глухова. Так, знов таки в стані алкогольного сп'яніння, у березні 2016 року накинувся з кулаками і відправив на лікарняне ліжко студента Павла Панкова, наприкінці того ж року чіплявся з непристойними пропозиціями у ресторані до 22-річної дівчини. В обох випадках справи не дійшли до суду.

У відділі освіти Глухівської МР підтвердили, що Руслан Павленко працює у них юристом-консультантом, отримує 2464 гривні зарплати, доплату і матеріальну допомогу. Додамо що новий юрист відділу освіти не має юридичної освіти.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий